Karneval na sněhu 2019

Nezadržitelně se blíží víkend a tedy i Karneval na sněhu 2019.

 

Pro soutěžící bude připraveno 11 stanovišť s úkoly. Podobně jako v předchozích ročnících budou na stanovištích připravené disciplíny, které prověří lyžařské a snowboarďácké dovednosti soutěžících a nejenom ty. Jedno stanoviště bude i s hlídkou Horské služby, kde si děti vyzkouší ošetření drobných zranění, v minulém ročníku bylo toto stanoviště velice oblíbené. Samozřejmě po splnění všech úkolů budou masky patřičně odměněné, nesmí chybět opékání buřtů a další občerstvení přímo v zázemí karnevalu.

 

Vše začne v sobotu od 9:00 budou probíhat registrace masek, v 9:30 bude organizovaná rozcvička, cca v 9:45 se všechny masky shromáždí na začátku sjezdovek a provedeme spanilou jízdu všech masek a od 10:00 budou otevřené stanoviště. Vyhodnocení je plánované na cca 14:00 a dále pokračuje volná zábava až do konce provozu vleků.

 

Po celý víkend budou na parkovišti areálu k dostání TRDELNÍKY foodtruck s touto mňamkou bude nastražený hned u cesty k vlekům, tak se můžete před nebo po lyžování odměnit – posilnit.

 

Areál pojede i nadále v plném provozu, zatím jsou sjezdovky téměř ve 100% kodici, kromě snowparku. Jedeme tedy denně od 9:00 do 16:00 a pravidelné večerní lyžování je v úterý, ve středu, v pátek a v sobotu od 17:00 do 20:00. O dalším provozu budeme informovat v neděli, předpověď není pro areál v naší nadmořské výšce příliš příznivá, tak uvidíme jak nám sjezdovky vydrží.

 

Všechny ostatní „atrakce“ jako půjčovna, nebo lyžařská škola zážitková jízda rolbou jsou dostupné. Kiosek u Trolla je od čtvrtka v provozu denně pod dobu všech lyžování..

 

Sledujte aktuální informace na našem webu a facebooku.

 

Nově máme i nějaká videa na

 

 

 

 

Tým Ski areálu Alšovka.

CZ / EN / DE