Zimní sezóna 2015/2016 ukončena
Poježdění o velikonocích bylo pro letošní rok opravdu poslední, příležitosti využilo několik lyžařů. Počasí nám přálo, jak je vidět na foto. Děkujeme všem návštěvníkům za přízeň v letošní lyžařské sezóně. Zima nebyla zrovna jedna z nejlepších, velké oteplení zapříčinilo brzké ukončení provozu na velkém vleku. Na odstranění problému se sněhem pod vlekem v horní části…
