Večerní lyžování je zpět
Podmínky v areálu se vylepšily, takže ve středu 23.2.2011 bude večerní lyžování. Začátek tradičně v 17:30 a pojedeme až do 20:00. Jinak v provozu je denně malý vlek a na víkend se rozjedou vleky oba. V pátek a v sobotu bede další noční ježdění, tak neváhejte a doražte. Čeká na Vás krásně mrazivé krušnohorské počasí,…
