!!! Lyžovačka pokračuje – v týdnu 2 AKCE !!!

Na Alšovce se lyžuje i nadále na sjezdovkách č. 1 a 2 a v provozu jsou oba vleky po celý týden.

Ve středu 17.1.2024 na začátku večerního lyžování, tedy v 17 hodin proběhne oficiální představení a předání nové rolby do užívání na Alšovce.
Tímto Vás všechny zveme na Alšovku, Proběhne představení nového stroje, následně s nějakým tím divadlem zaparkujeme v prostoru u pokladny, pokřtíme a nový stroj necháme otevřený aby jste si mohli novou techniku omrknou a pořídit nějaký ten obrázek.

Druhá akce bude ve čtvrtek 18.1.2024 v tento den bude omezený provoz na sjezdovce č.2. V obřím slalomu budou poměřovat své síly a dovednosti záchranáři z Ústeckého kraje. Závody budou probíhat od rána a ukončení se předpokládá kolem 14. hodiny.

Areál je tedy v denním provozu, vleky se točí denně od 9:00 do 16:00 hodin a večerní lyžování je v úterý, středu, pátek a sobotu od 17:00 do 20:00 hodin v celém areálu a na obou vlecích.

V týdnu i na večerních lyžováních se jezdí bez čekání, využijte příznivých podmínek a doražte si zasportovat!

Nová občerstvovací stanice CaravanBarNomad bude v provozu na večerním lyžování a o víkendech. Instruktoři z naší lyžařské školy ALSCHOVKA  budou pro výuku lyžování a snowboardingu k dispozici – včas si rezervujte termín. PŮJČOVNA VYBAVENÍ na parkovišti areálu bude v provozu na večerních lyžováních a během celého víkendu, v ostatní dny lze výpůjčku realizovat po telefonní domluvě.

Sledujte aktuality na našich komunikačních kanálech!

A budeme se těšit, na viděnou na představení naší nové rolby!

Tým Ski areálu Alšovka.

CZ / EN / DE