Lyžujeme i v následujícím prázdninovém týdnu

V neděli odpoledne se na Alšovce konala kruto přísná jarní lyžovačka, teploty dosahovali téměř 10°C, když vylezlo slunko. Opravdu, konec týdne přinesl oteplení, na podělí se ale předpověď zlepšila, nemá spadnout tolik dešťových srážek, takže sjezdovku necháme otevřenou. V dalších dnech se má zase do víkendu ochladit.

Areál pojede i nadále denně od 9:00 do 16:00, pojedeme na malém vleku a sjezdovce č.1. Stejně tak pojedeme večerní lyžování v obvyklé dnyúterý, středa, pátek, sobota vždy od 17 do 20 hodin. I nadále je možné využít technický sníh podél velkého vleku na bobování a jiné šílenosti!

Otevřená bude i půjčovna vybavení denně, kromě čtvrtků. V tento den je potřeba se domluvit předem s provozovatelem. Občerstvení u pokladny bude také v provozu, stejně tak si můžete domluvit instruktory z naší lyžařské školy.

Stále počítáme s akcemi – KARNEVAL NA SNĚHU v sobotu 29.2.2020 dále bychom rádi zopakovali cirkus jménem PÁRTY U BAZÉNU v sobotu 7.3.2020. Vše bude záležet na sněhových podmínkách.

Sledujte aktuální informace na našem webu a facebooku.

Těšíme se na vaši návštěvu.

Tým Ski areálu Alšovka.

CZ / EN / DE