Pokračujeme v plném provozu

Ski areál bude pokračovat ve standardním denní provozu. Prozatím jedeme na malém vleku DENNĚ od 9:00 do 16:00, večerní lyžování ÚTERÝ, STŘEDA, PÁTEK, SOBOTA vždy od 17:00 do 20:00.

Usilovně vyrábíme sníh ve zbytku areálu, uvidíme jak se vyvine počasí, předpovědní mapy mají dost rozdílné názory. Denně sledujte zprávy na webu a dalších našich komunikačních kanálech, provoz budeme upravovat dle aktuálních klimatických podmínek.

Po dobu provozu vleku bude otevřená Půjčovna vybavení, obě občerstvovací stanice “U Trolla” i “U pokladny“. Domluvit si výuku můžete u našich instruktorů z lyžařské školy Alschovka.

Silnice Klášterec – Petlery – Alšovka sjízdná bez problémů se zimní výbavou, parkování u areálu zdarma a připravené na váš kočár.

Běžecké stopy jsem neprojížděli na hřebenech leží průměrně 10cm čerstvého sněhu. Odvážlivci co jsou hrdými majiteli tzv.  “lyží kamenaček” na klasiku můžou je otestovat.

Železo na nějaké freestylování vytáhneme jakmile najdeme trochu prostoru, zatím vyrábíme sníh o 106, nebo se pereme s oblevou.

Sledujte aktuality na našich komunikačních kanálech.

Děkujeme za přízeň a na viděnou na svahu!

Tým Ski areálu Alšovka.

 

CZ / EN / DE