Poslední únorový víkend

Máme_tu_poslední únorový víkend, do Krušných hor se alespoň na chvilku vrací zimní teploty , takže během víkendových nocí budeme dosněžovat problematické úseky.

Areál pokračuje v plném provozu jako doposud, vleky jedou každý den od 9:00 do 16:00 a pravidelné večerní lyžování je v úterý, ve středu, v pátek a v sobotu od 17:00 do 20:00.

 

Všech sjezdovky jsou sjízdné, pokryté technickým sněhem. Pokud se předpověď vyplní, bude lyžování trochu svižnější, mokrý firn bude pěkně promrzlý.

 

V provozu bude po celý víkend půjčovna i lyžařská školavýuku nutno rezervovat, kiosek U Trolla je také otevřen, mimo sobotního večerního lyžování. Dále si můžete objednat i zážitkovou jízdu rolbou.

 

Silnice od Klášterce je bez problémů sjízdná. 🙂  Trdelníky tento víkend mají jiné zastávky, ale možná se prý ukáže trdelníkový food truck v neděli, jinak se na trdelníky můžete těšit opět příští  karnevalový víkend.

 

Běžecké okruhy jsou upravené stopovačem naposledy v pátek 15.2.2019, projeté jsou všechny námi spravované trasy. Podmínky na tratích zkusíme prověřit a budeme yde informace aktualizovat.

 

KARNEVAL NA SNĚHU je již příští víkend! Dolaďujeme program a těšíme se i na Vaše letošní masky! A ještě připomínáme PÁRTY U BAZÉNU je plánovaná na 23.března.

 

Sledujte aktuální informace na našem webu a facebooku.

 

 

Nově máme i nějaká videa na

 

 

 

 

 

Tým Ski areálu Alšovka.

CZ / EN / DE