Příprava sezony 2020-2021

Konečně tu máme první zimní příspěvek. Letošní přípravy na zimní sezónu jsou v plném proudu, zasněžujeme “co nám voda stačí!”. V provozu je všechna technika na výrobu technického sněhu. Zasněžovat půjde dle předpovědi ještě v noci na pátek, po té se má na několik dní oteplit.

Stejně jako všichni provozovatelé, tak i my jsme v očekávání na rozhodnutí za jakých podmínek bude provoz v areálech umožněn. Již několikrát došlo k posunutí tohoto rozhodnutí, poslední aktuální termín vydání pravidel je v neděli 6.12.2020. Tak snad se už dočkáme nějakých informací. Pokud bude provoz umožněn lze očekávat otevření areálů následující víkend, nám chybí trochu sněhu na dojezdu sjezdovky č.1. takže by se dalo uvažovat o spuštění malého vleku, pokud počasí umožní dosněžení.

Zásadní novinky pro tuto sezónu jsme nepřipravili, vzhledem k loňským 37 dnům odjetým na malém vleku, se na žádné větší akce nedostalo.

Ceny jízdného pro letošní sezónu zůstávají stejné, čipové karty které mají někteří lyžaři u se sebe jsou také nadále funkční. Odbavovací systém nabízí nějaké nové možnosti, ale zavedení nového ceníku necháme na příští sezónu.

Příjemnou zprávou je otevření kiosku U TROLLA, k dispozici bude i stánek u pokladny.

Lyžařská škola ALSCHOVKA bude v plném provozu, tedy dle toho co umožní očekávaná pravidla, všichni instruktoři jsou již připraveni.

Půjčovna vybavení a servis je připraven, dnes je možné začít servisovat a o víkendu se budou půjčovat sety na sezónu, vice na webu provozovatele. WWW.KRUSNENAKOLE.CZ

Máme v teamu i nějaké čerstvé síly, proběhli i další změny v organizaci chodu areálu, legendární patron areálu Vláďa Klíma se plynule přesunul do role “nezávislého pozorovatele”, tímto mu za všechny co se podílí na chodu areálu děkujeme. Jeho práce bude na Alšovce a jejím v okolí ještě dlouho vidět. Nám nezbývá než věřit že se nám i bez jeho pomoci podaří následující zimní sezónu zvládnout!

Sledujte novinky na našem webu, facebooku a nově i instagramu.

Horám zdar!

Team Ski areálu Alšovka.

 

CZ / EN / DE