Provoz areálu bude pokračovat před svátky

Děkujeme všem, kteří přijeli na první lyžování. Sjezdovka č. 1 je ve skvělé kondici, jezdíme zatím na malém vleku a pokračujeme ve vysněžování dalších částí areálu.

Provoz areálu bude mít krátkou přestávku, další lyžování bude večerní – ve středu 21.12.2022 od 17 do 20 hodin. Na denní provoz přejdeme od čtvrtka 22.12.2022, to již pojedeme standardně denně od 9 do 16 hodin a večerní lyžování v úterý, středu, pátek a sobotu od 17 do 20 hodin.

Na Štědrý den budeme v provozu pouze od 9 do 12 hodin a na Silvestra pojedeme pouze denní od 9 do 16 hodin.

V době provozu areálu budou dostupné i další služby.

Kiosek “U Trolla” bude otevřen na večerní lyžování, dále přes celý víkend. Občerstvení “U Pokladny”je v provozu denně, prozatimně umístěné na parkovišti vedle půjčovny.

Instruktory lyžování nebo snowboardingu z naší lyžařské školy Alschovka si můžete rezervovat telefonicky, letos máme nové posily, tak snad se podaří naučit lyžování či snowboardingu všechny zájemce.

Půjčovna vybavení bude v provozu během svátků a otevřeno je i v době provozu vleků i na večerním lyžování a o víkendech, případně se lze po telefonní domluvě na půjčovně potkat i jindy.

Lze si domluvit termín na jízdu rolbou při večerní úpravě sjezdovky.

Běžecké okruhy nemají dostatečnou vrstvu abychom mohli provést strojovou úpravu, jakmile se stav změní budeme vás informovat.

Sledujte aktuality na našich komunikačních kanálech.

Děkujeme za přízeň a na viděnou na svahu!

Tým Ski areálu Alšovka.

 

CZ / EN / DE