Zimní sezóna 23/24 je ukončena.

Vážení příznivci našeho areálu, jak jste jistě vypozorovali, únor byl nepochybně nejteplejší od dob měření. Náš nápad zachránit ještě část Jarních prázdnin tak dokonale překazil.

Zimní sezónu 2023/2024 považujeme tedy za ukončenou. Bohužel se tak nepodařilo realizovat ani jednu z oblíbených tradičních akcí. Tak se naposledy stalo v sezóně 19/20, kdy byl areál v provozu pouze 36 dní. Letos jsme i přes komplikace s dodáním rolby a teplého února lyžovali 55 dní. Jak jsme se již zmiňovali z celé oblasti Krušných hor od Klínovce na východ, byla poslední v provozu právě Alšovka.
Děkujeme všem za návštěvu, věříme že jsme potěšili spoustu lyžařek, lyžníků a snowboarďáků. Naše lyžařská škola opět jistě vyprodukovala spoustu malých příznivců zimních sportů. Všichni instruktoři ze sebe vydávali jen to nejlepší, jak jsme mohli na kurzantech po skončení lekcí vidět! Do další sezóny očekáváme v našem týmu opět posilu!
Po zimě nás čeká spousta úkolů, abychom Vás všechny mohli v další zimní sezóně přivítat v trochu komfortnějším prostředí. Podrobnosti budeme přinášet během léta. Sledujte tedy naše komunikační kanály! Novinek bude hned několik a můžeme prozradit, že velice významných!

Na závěr ještě jedno video z našeho areálu. Zavítali k nám lokální rideři na HD bajkách pocvičit jízdu na sněhu. Účastnili se akce Chinese Downhill 2024.

 

 

Přejeme všem pěkný konec zimní sezóny.

A budeme se těšit na viděnou.

Tým Ski areálu Alšovka.

 

 

CZ / EN / DE