Blíží se vysvědčení!

A je to tady! Ve středu se v českých školách rozdává pololetní vysvědčení.  U nás si jako každý rok  můžete vyzvednout denní jízdenku, když nám přivezete ukázat to vaše „výzo“. Nejsme žádný skrblíci, a tak u nás si může nafasovat skipas každý školák s vysvědčením ze základních a středních škol. Jak s vyznamenáním, tak třeba i ze čtyřkou 🙂
Akce poběží od pátku do neděle 2.2. – 4.2. 2024, každý s vysvědčením si tak může vybrat jeden den kdy od nás dostane skipas.

Areál pojeden nadále v plném provozu. Celý týden jezdíme denně od 9:00 do 16:00 hodin a večerní lyžování je tento týden v úterý, středu, pátek a sobotu od 17:00 do 20:00 hodin v celém areálu a na obou vlecích.

Nová občerstvovací stanice CaravanBarNomad bude v provozu standardně na večerních lyžováních a dále i v pátek a celý víkend, když tu máme ty prázdniny. Instruktoři z naší lyžařské školy ALSCHOVKA  budou pro výuku lyžování a snowboardingu k dispozici – včas si rezervujte termín. PŮJČOVNA VYBAVENÍ na parkovišti areálu bude v provozu na večerních lyžováních a během celého víkendu a prázdninového pátku, v ostatní dny lze výpůjčku realizovat po telefonní domluvě.

AKTUALIZACE: Připomínáme termíny akcí, zapište si 🙂

7.2.2024 – TELEMARK na Alšovce ( více info ZDE )

2.3.2024 – Karneval na sněhu

9.3.2024 – Párty u bazénu

Budeme se těšit, na viděnou na svahu!

Tým Ski areálu Alšovka.

CZ / EN / DE