Sezóna Ski areálu ukončena.

Vzhledem k opatřením, označíme tuto sezónu – nesezónu za ukončenou, alespoň z hlediska lyžování a provozu vleků. Je začátek dubna a dá se předpokládat, že rezervy sněhu nám vydrží místy až do května. Takže ještě nějakou dobu bude možné potrápit železa která zdobí sjezdovku č. 1.

Děkujeme všem co nás podpořili příspěvkem na účet, do kasičky, nebo přijeli ozkoušet “Covidovou atrakci” jménem Rolba vlak.

Už se k nám dostali kompenzace z MPO, takže již víme že se s naší organizací dočkáme další zimní sezóny, která snad bude již “normální” a užijeme si pěknou zimu se spuštěnými vleky a akcemi.

V letní sezóně se budou na Alšovce realizovat 2 větší stavební akce. Zahájení se předpokládá již v průběhu měsíce dubna, již nyní probíhá příprava, provádí se vytyčení sítí.  Jakmile bude to podmínky dovolí začne výstavba nového vedení VN podél celého velkého vleku. Jedná se o investici ČEZ, pokusíme se s realizací stavby koordinovat tak aby byli přístupové cesty do areálu maximálně průjezdné. Vedení VN bude zahončeno v nové TS na dojezdu sjezdovek č.2 a 3. Od tud bude pokračovat vedení NN příjezdovou komunikací až k poslední chatě u silnice Měděnec/Petlery.

TRASA VEDENÍ ČEZ

Další plánovanou akcí je dostavba zasněžování – propojení obou větví vedení. Na tuto akci je připravená PD a čeká se na výběrové řízení. Tato investiční akce by měla proběhnou také tuto sezónu.

Sledujte aktuality na našich komunikačních kanálech.

Děkujeme za přízeň.

Tým Ski areálu Alšovka.

 

CZ / EN / DE