Zasněžujeme
V noci ze čtvrtka na pátek jsme zahájili výrobu technického sněhu na sjezdovce číslo 1, podél malého vleku. Uvidíme jak dlouho mrazy vydrží v naší nadmořské výšce a také jaké překvapení si na nás nachystá vláda v demisi. Věříme, že letos se naše práce s výrobou sněhu zúročí a budeme moct přivítat lyžaře. Sledujte…
