Vlek v PROVOZU!!!
Malý vlek je v provozu každý den!!! Nadále pokračujeme ve výrobě technického sněhu. Nyní se dostáváme pomalu až na dojezd sjezdovek, jak jsme již psali prioritou je zprovoznění velkého vleku a sjezdovky č.2, aby se dalo jezdit večerní lyžování. Potkala nás očekávaná komplikace a to ubývající voda v retenční nádrži, snad nám vystačí na těch…
