Jarní prázdniny na Alšovce

I přes podivné jarní počasí pojedeme i nadále na Alšovce ve standardním režimu, Vleky pojedou každý den od 9:00 do 16:00 a večerní lyžování pojedeme úterý, středa, pátek, sobota vždy od 17:00 do 20:00 hodin. Stále jezdíme na sjezdovce č.1 a malém vleku. Na sáňkování a další veselé činnosti lze využít svah podél velkého vleku, kde je pěkná ulička z technického sněhu.

Předpověď počasí slibuje v polovině pracovního týdne opět nějaké to ochlazení. Budeme tomuto “odhadu” tedy věřit a čekat i na nějaký ten sníh. Na areálu v této sezóně napadlo zatím necelých 10cm sněhu, tak se snad statistika ještě krapet vylepší.

O prodlouženém víkendu využilo lyžovačku zadara 81 žáků, i přes deštivé počasí dorazili s vysvědčením. V minulém roce, dorazilo s vysvědčením přes 140 žáků, ale to bylo o poznání lepší počasí a v provozu byl celý areál.       NAPSALI O NÁS

Otevřeno bude v týdnu denně v půjčovně vybavení, rezervovat si můžete po telefonní domluvě i lekce u našich instruktorů a při lyžování si můžete dát i nějakou dobrotu u pokladny, kde jsou rozbalené stánky s občerstvením.

Zatím stále počítáme s plánovanými akcemi. Tradiční KARNEVAL NA SNĚHU sobota 29.2.2020 dále bychom rádi zopakovali cirkus jménem PÁRTY U BAZÉNU sobota 7.3.2020.

Sledujte aktuální informace na našem webu a facebooku.

Těšíme se na vaši návštěvu.

Tým Ski areálu Alšovka.

CZ / EN / DE