Předprázdninová lyžovačka

Ski areál bude i nadále v denním provozu, jenom v pondělí pojedeme od 10 hodin! Jinak od úterý standardně každý den od 9 do 16 a večerní lyžování úterý, středa, pátek, sobota vždy od 17 do 20 hodin.

Čeká nás poslední předprázdninový týden a to znamená, že školáci ve čtvrtek donesou vysvědčení a v pátek je čekají “dlouhé” pololetní prázdniny! U nás na Alšovce si školáci (7-15let) tento pátek a víkend mohou zalyžovat zdarma – za vysvědčení! Všichni školáci kteří předloží pololetní vysvědčení, nebo jeho kopii – bez čtyřek a pětek dostanou celodenní skipas zdarma! Připravte si jen kačky na zálohu za bezkontaktní kartu.

Jedeme stále na sjezdovce č. 1 a malém vleku, zahájili jsme zasněžování podél velkého vleku – zatím je možnost využít tento úsek na sáňkování.  FOTO

!!! dokud nebudeme pokračovat v zasněžování !!!

Nové bistro u pokladny fungovalo skvěle! v provozu bude v úterý a ve středu odpoledne a na večerním lyžování. A od pátku, bude v provozu denně v době provozu vleků.

Pokud máte zájem o výuku lyžování, nebo snowboardingu, nezapomeňte si rezervovat termín u vašeho instruktora. Půjčovna vybavení bude v provozu pouze na večerních lyžováních a od pátku přes všechny termíny jarních prázdnin denně, pokud by měl někdo zájem o zapůjčení vybavení v tomto týdnu, je potřeba se domluvit s provozovatelem.

Sledujte aktuální informace na našem webu a facebooku.

Tým Ski areálu Alšovka.

 

CZ / EN / DE